Nowy samochód, nowa instalacja, pewna gwarancja

Powodów, dla których warto zamontować instalację LPG w swoim pojeździe jest wiele. Należy do nich m.in. niska cena gazu, którego litr kosztuje w Polsce ponad dwa razy mniej niż benzyny, co daje możliwość obniżenia kosztów eksploatacji samochodu nawet o połowę. Samochód z instalacją gazową jest w stanie przejechać dwa razy dłuższy dystans (ma dwa zbiorniki paliwa) bez konieczności tankowania. Dzięki instalacjom LPG możliwe jest też obniżenie emisji do środowiska cząstek stałych, czyli sadzy.

Posiadacze nowych aut na gwarancji producenta musieli jednak czekać z montażem instalacji do momentu jej wygaśnięcia. Kierowcy po konwersji auta mogli stracić gwarancję na silnik i w razie pojawienia się jakichkolwiek problemów zostać pozbawieni asekuracji i pomocy. Teraz już mogą czuć się bezpiecznie!

 

Okres gwarancji do woboru: 12, 24 lub 36 miesięcy

Producent instalacji autogaz marki STAG stworzył ofertę dopasowaną specjalnie do oczekiwań posiadaczy takich aut. Od teraz zyskują oni możliwość montażu instalacji autogaz przy jednoczesnym utrzymaniu gwarancji producenta na silnik. Z oferty mogą skorzystać wszyscy właściciele aut o wadze do 3,5t, kupionych na terenie UE, zarejestrowanych w Polsce i pozostających na gwarancji producenta. Kierowca ma również możliwość wyboru okresu ochronnego jaki jest mu potrzebny – 12, 24 lub 36 miesięcy. Oferta jest tak elastyczna, by sprostać wymogom różnych odbiorców.

 

Montaż instalacji autogaz w aucie pozostającym na gwarancji producenta należy przeprowadzić w jednym z ponad 100 Autoryzowanych Serwisów STAG. Pozwoli to nie tylko na profesjonalną usługę, ale i na wygodną opiekę serwisową na terenie całego kraju. W przypadku potrzeby kontroli czy wizyty w warsztacie kierowca może udać się do najbliżej zlokalizowanego punktu, niezależnie od miejsca w którym montował instalację.

Rozwijamy również sieć serwisową związaną z marką STAG na terenie krajów europejskich. Ma to niebagatelne znaczenie szczególnie w przypadku wyjazdów służbowych lub wakacyjnych. Użytkownik samochodu z instalacją STAG ma zapewniony dostęp do profesjonalnej sieci warsztatów – informuje Jerzy Pisiecki, Kierownik ds. Rozwoju Europejskiej Sieci AS STAG firmy AC S.A.

Rozszerzona Gwarancja STAG dopuszcza także przeniesienie polisy na nowego właściciela w przypadku sprzedaży auta. Ubezpieczenie przypisane jest bowiem do pojazdu, a nie do jego właściciela.

O szczegóły Rozszerzonej Gwarancji STAG należy pytać w Autoryzowanych Serwisach STAG. Ich lista znajduje się na stronie www.ac.com.pl.